Call of Duty Yeni Fragman World at War II

Activision Blizzard çarşamba günü yaptığı açıklamada, bu kasım ayında Call of Duty World at War II yayınlanacağını iletti. Call of Duty, bilgisayar oyunları arasında tarih temasına sahip en popüler serilerinden biridir. Şimdiye kadar yaklaşık 175 milyon kopya satmıştır. Piyasaya sürüldüğünde PC, Sony PlayStation 4 ve Microsoft Xbox One için tüm sürümler mevcut olacaktır.

World at War II hem oyuncuların savaşta farklı noktalardaki çeşitli karakterlerin rollerini almasına izin verecek hem de çevrimiçi çoklu oyuncu modunda da oynamaya imkan sağlayacak.

Şimdiye kadar açıklanmış olanlara dayanarak, oyuncuların Amerikan 1. Piyade Bölümünün Özel Ronald “Kırmızı” Daniels rolünü üstlenecekleri görülüyor. Bir İngiliz askerinin ayakkabılarını doldurmayı ve Fransız direnişinin bir üyesi olarak bile oynamayı seçebilirsiniz.

Call of Duty WW2

Call of Duty WW2 geleneksel birinci kişinin atıcı modeli yeniden canlandırılmaya çalışılıyor. Özellikle oyun, savaşın dehşet verici grafiğinden uzak durmayan daha koyu tonlara sahip olacak. Görünüşe göre bu türlerin uzun süredir devam eden özelliklerinden birisi olan sağlığın iyileştirilmesi sistemleri arasında yerini alacak.

Bu, her merminin üzerinde karakter ismi olabileceği anlamına gelir. Teknik anlamda “oyun bitti” anlamına gelmez, oysa oyun deneyimini değiştirmelidir.

Recon Analytics analisti Roger Entner, “Bu beceri eğrisinin daha büyük olduğu ve zorlukların daha da zorlaştığı daha zorlu bir oyun olacak” dedi.

Grafiklerin daha da gerçekçi olacağı ve şiddetin çok daha yoğun hissedileceği bir oyun olacağı kesin. Oyunun yaratıcıları daha çok olgun oyuncuları hedeflemiş gibi görünüyor. Zaten araştırmalar da oyuncuların yaşlarının otuz civarında olduğunu gösteriyor.

İkinci Dünya Savaşı ayarı sayesinde, tarihe ilgi duyan bazı insanlar tekrar oyuna çekilebilir düşüncesindeler. Tarih sever birçok kişi de bu tür oyunları oynamaktadırlar.

 

Gerçekçi Savaş Oyunu

Activision ve oyun geliştiriciler, yüksek grafik ve kurgu sayesinde bu oyun daha gerçekçilik vaat ediyor. Herkes için bir şeyler içerdiğinden emin olabilirsiniz.

SENDE OY KULLAN
[0 kişi ortalama 0 puan verdi.]
SENDE OY VEREBİLİRSİN
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin